E-mail adressen Team

mail 152814 640

E-mail adressen team:

Jella van Seters (directeur):

jella.van.seters@gearhing.net 

Jacob Anema (manager bedrijfsvoering):

jacob.anema@gearhing.net

Birgit van Maanen (locatiecoördinator, groepsleerkracht:

birgit.van.maanen@gearhing.net

Jildou Loen (intern begeleider):

jildou.loen@gearhing.net

Maria de Boer (groepsleerkracht):

maria.de.boer@gearhing.net

Grytsje Melchers (groepsleerkracht):

grytsje.melchers@gearhing.net

Fokalien Ypma (groepsleerkracht):

fokalien.ypma@gearhing.net

Imke Heegstra (groepsleerkracht):

imke.heegstra@gearhing.net

Marijke Veltman (groepsleerkracht):

marijke.nijholt@gearhing.net

Wietske Albada (groepsleerkracht):

wietske.albada@gearhing.net

Dorine Lycklama à Nijeholt (groepsleerkracht):

dorine.lycklama.a.nijeholt@gearhing.net

Sandra Menks (adminstratie):   

sandra.menks@gearhing.net

Anke Wassink (schoolassistent):   

anke.wassink@gearhing.net